Jak se skamarádit s aplikací a vložit správně aktivity

Autor: Petra Běnková
24/09/2023

S technikou není každý kamarád, a tak někoho může vyděsit, že by si měl nainstalovat aplikaci, nebo do ní dokonce vložit své osobní údaje a informace o pohybové aktivitě.

Co když to někdo uvidí?
Nebojte, k údajům bude mít přístup pouze pořadatel.

Jak na to?
Vše je snazší, než se zdá!

 

Vše podstatné o aplikaci 10 000 kroků – snadno a rychle

Život s aplikací 10 000 kroků (https://www.desettisickroku.cz/aplikace-137) je pro každého krokaře o poznání jednodušší. Najdete v ní vše podstatné na jednom místě, můžete spravovat své aktivity a nahrát je přímo z mobilního telefonu.

Profil uživatele naleznete informace o sobě – kolik jste ušli celkem kilometrů, získali bodů, jaké je vaše pořadí nebo jak se vám daří v plnění osobní výzvy. S Premium účtem můžete získat odznaky (https://www.desettisickroku.cz/odznacky-151), porovnat si své ušlé vzdálenosti s předchozími výzvami nebo si vytvořit svůj vlastní kalendář zážitků (https://www.desettisickroku.cz/kalendar-zazitku-153).

Moje město nabízí přehled o počtu účastníků a týmů z vašeho města, ale také počet aktivit a ujitých kilometrů. Naopak Moje týmy přináší data nikoliv o vašem městě, ale o týmu, jehož jste součástí.

 

Jak na vkládání aktivit?

Pokud chcete soutěžit, musíte aktivitu monitorovat na svém zařízení (krokoměr, FIT náramek, SMART náramek, mobilní aplikace) a nahrát v podobě printscreenu do svého profilu. Pokud soutěžit nechcete, nemusíte přikládat důkaz v podobě fotky obrazovky.

Nahrát můžete:

  • celodenní aktivitu – chytré hodinky vám celý den počítají kroky (nahrát můžete pouze jednu denně)
  • jednorázovou aktivitu – jdete na procházku a během ní si pustíte záznam (můžete nahrát více jednorázových aktivit denně, ale nesmí se překrývat)

K lepšímu zorientování se ve výzvě 10 000 kroků vám pomůžou podrobnější informace ke vkládání aktivit (https://www.desettisickroku.cz/vkladani-aktivity-149) a shrnutí pravidel výzvy (https://www.desettisickroku.cz/pravidla-136).

Aktuality

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme