Říjnová výzva startuje za 3, 2, 1, teď! Je odstartováno!

Autor: Peťa Běnková
01/10/2023

Září, září, na léto jde stáří,
přichází už říjen,
ať se vám ve výzvě daří!

Výzva probíhá od 1. do 31. října 2023.

Začínáme další kolo Výzvy. Den ze dne přibývá českých účastníků a my máme radost, že se zvyšuje počet přihlášených účastníků ze Slovenska. Co víc si přát? Ať je nás - lidí, kterým záleží na svém zdraví a psychické pohodě - víc a víc.

Ve zkratce připomínáme důležité mezníky Výzvy.

Nahrávání kroků

Body získáte za nahrání aktivit – chůze, běh, nordic walking. Svou aktivitu můžete zaznamenat na libovolném zařízení (krokoměr, FIT náramek, SMART hodinky, mobilní aplikace), nahrát můžete maximálně 3 dny starou aktivitu (jednorázovou, nebo celodenní – https://www.desettisickroku.cz/o-chuzi/50/aplikace-a-napojeni).

Nejjednodušší je nahrát aktivitu pomocí aplikace 10 000 kroků.

Zjednodušení pro seniory

Účastníci starší 65 let mají nahrávání aktivit zjednodušené (https://www.desettisickroku.cz/starsi-65) – nemusí své aktivity dokládat screenem obrazovky (stačí napsat počet kroků), můžou vkládání aktivit svěřit jinému účastníkovi.

Senioři jsou spolu s lidmi s nadváhou zvýhodněni také bodově (https://www.desettisickroku.cz/pravidla-136),
vyplatí se je tedy mít ve svém týmu!

Více informací o vkládání aktivity zde.

Zúčastnit se můžete buď jako jednotlivci, nebo být součástí týmu (kamarádů, kolegů, se svojí rodinou, partnerem či partnerkou). Můžete vytvořit firemní tým (https://www.desettisickroku.cz/jako-firma), školní (https://www.desettisickroku.cz/jako-skola) nebo například třígenerační.

Na co se můžete těšit? Virtuální odznáčky, kalendář zážitků i vlastní zvířátko!

Každý účastník si může nastavit svou vlastní osobní výzvu (https://www.desettisickroku.cz/osobni-vyzva) – kolik kilometrů se pokusí každý den výzvy zdolat. Po celý měsíc se tak může snažit stát "zvířátkem", které ale bude zároveň jeho souputníkem!

Po celou dobu výzvy můžete nahrávat fotky do svého Kalendáře zážitků (https://www.desettisickroku.cz/kalendar-zazitku-153) a vytvořit si tak krásnou vzpomínku na dny plné pohybu. Účastníci s prémiovým účtem si mohou na konci výzvy vygenerovat svůj účastnický list, který bude obsahovat fotky z Kalendáře zážitků – list si pak můžou stáhnout do počítače nebo třeba pověsit na nástěnku. 

Sběratelé, třeste se, čekají na vás virtuální odznáčky (https://www.desettisickroku.cz/odznacky-151)! Můžete získat odznak krokaře, pravidelného chodce, rekordmana, ale také můžete ziskem odznaku oslavit světový den duševního zdraví, stromů nebo třeba dlouhých pochodů.

Účast ve výzvě je pro každého, kdo se chce účastnit jako jednotlivec, zdarma!

Soutěžit můžete i v týmu, který vytvoří účastník s prémiovým účtem (https://www.desettisickroku.cz/premiovy-ucet) a získá tak spoustu výhod!

Aktuality

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme