Prémium účet - děkujeme!

Autor: Sylva
02/03/2023

Na jaře 2021, kdy naše výzva poprvé spatřila světlo světa, jsme si řekli, že chceme, aby výzva byla otevřená všem a pomáhala těm, co to potřebují. Účast byla zdarma, a tak to také zůstalo. Nic méně výzva se vyvíjela, přibývaly funkce a vznikaly nové věci. Účastníků přibývalo, tým se zvětšoval a náklady na provoz a údržbu se zvyšovaly. Jen pro představu, v roce 2022 byly náklady okolo třičtvrtě milionu.* Bohužel jen málo z vás vyslyšelo naše prosby o darování drobného příspěvku a najít firmu, která by nás podpořila finančně je čím dál těžší. Tento projekt se tak stal ekonomicky dále neúnosný.

Při vstupu do roku 2023 jsme tak museli udělat rozhodnutí. Zrušíme výzvu? Zaplevelíme web blikajícími reklamami? Ani jedno jsme nechtěli. Poslední možností bylo zpoplatnit některé funkce a možnosti – vytvořit prémiový účet a nabídnout speciální balíčky pro firmy a města.   

Prémiový účet je zpoplatněný částkou 200Kč a zahrnuje následující možnosti: 

1. Sbírat virtuální odznáčky včetně těch výročních. 

2.  Po skončení výzvy si stáhnout svůj kalendář zážitků v podobě účastnického listu a nově ho také poslat jako poděkování osobě, která vás ve výzvě a chůzi podporovala. Protože i takoví lidé jsou mnohdy jedni z nejdůležitějších a zaslouží si naše „Děkuji, že jsi tu byl pro mě.“

Nově (zasvěcení ocení) si můžete fotografie v kalendáři také obracet a nemusíte tak spoléhat na svůj telefon.

3. Vidět své aktuální výkony v grafu spolu s výkony z minulých výzev – pokud se účastníte opakovaně. Tento graf bychom rádi do budoucna ještě vylepšovali, máte-li nápady a návrhy jak na to, budeme rádi.

4. Stát se kapitánem týmu, a tedy i založit tým. Zřejmě nejžádanější funkce, jejíž zpoplatnění vás (dle reakcí již druhý den) nejvíce rozladilo. Rozumíme vám, nic méně v případě, že je v týmu deset členů znamená to v reálu 20 Kč na osobu. To je ve většině měst (ani ne) jedna jízdenka na MHD a zhruba půl litru nafty do auta (když to velmi zhruba přepočítám, bavíme o nějakých 10 km).

5. A nově si přizpůsobit svou stránku na portálu. Tato ve výčtu poslední možnost je velkou novinkou, kterou pro vás chystáme. Bohužel se nám ji nepodařilo spustit k začátku registrace, ale snad nám to odpustíte, protože v reálu ji budete potřebovat stejně až v dubnu. Abych vás navnadila, tak si to můžete představit tak, že po přihlášení do portálu uvidíte rovnou své, týmové i městské nejdůležitější údaje. Pokud budete mít prémiový účet, budete si zde moct navolit další spřátelené osoby, týmy a města. Po přihlášení tak budete moct sledovat co vás zajímá bez dalších zbytečných kroků.

Jak už bylo zmíněno výše, účast zůstává stále zdarma, stejně jako možnost stanovit si vlastní osobní výzvu, vidět a srovnávat se v tabulkách, účastnit se v týmu, využívat partnerských slev nebo využívat naši aplikaci. Aplikace by měla fungovat zase o něco lépe než na podzim, částečně jsme vylepšili i její vzhled.

Prémiový účet se bude určitě v průběhu roku ještě vyvíjet, troufla bych si říct, že se bude vylepšovat. Může se tak stát, že pro podzimní výzvu bude vypadat ještě trochu jinak, ale nebojte, účast bude zdarma.

Závěrem bych proto chtěla poděkovat všem, kdo jste prémiovému účtu řekli „chci tě“ a rozhodli se zaplatit alespoň dvě stovky, neboť jsou to významné dílky, které drží výzvu při životě.

 

Aktuality

Generální partneři

Hlavní mediální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři