Stylově s výzvou

Autor: Sylva Machová
15/10/2021

Vím, co nosím, vím odkud a vím proč. Už na jaře jsme si s mnohými z vás říkali, že mít něco, co bude nás všechny spojovat v jeden velký tým #desettisickroku, by bylo příjemné. Mít něco, co budeme moct hrdě nosit s tím, že my se chůze ani výzev nebojíme.

Domluvili jsme se proto s designérem Radkem Leskovjanem a jeho firmou UAX! na spolupráci a vznikla originální trička výzvě na míru. A nejen výzvě, ale i v podstatě každému jejímu účastníkovi.

Na tričko (ale i mikinu a další předměty) si můžete vybrat jeden z pěti potisků, které odráží vaši osobní chodeckou výzvu. Toto vaše měsíční „předsevzetí“ ztvárňují obrázky zvířátek doplněné o výstižné hlášky. Možná si vzpomenete, že jste si je volili na začátku října v souvislosti s virtuální poutí.

Zvolit si můžete nejen obrázek, ale také barvu, která je vašemu srdci a pleti nejblíže.

Originalita a osobitost však nejsou jedinou výhodou tohoto oblečení. Pro mě velmi důležitou věcí je také původ a kvalita. Nejde o žádný import z asijských zemí, nýbrž o kvalitní českou práci z moravského Poodří. Textil se šije ze 100% bavlny a tiskne kvalitními barvami přes síta zákazníkům přímo na objednávku. Pokud byste měli zájem, můžete si to v Bernarticích nad Odrou ověřit na vlastní oči, třeba i formou zážitkového tisknutí, které UAX! nabízí.

Tak už víte co, odkud a proč? Zbývá tedy už jen navštívit e-shop UAX! #desettisickroku, využít slevu 10 % a zároveň 10 % podpořit celou výzvu, což nám velmi pomůže v dalším jejím zdokonalování. Kód najdete v banneru po přihlášení na Deset tisíc kroků – Portál (desettisickroku.cz)

Za celý tým DÍKY!

P. S. Budeme rádi, když se nám pak pochlubíte, co jste vybrali (třeba sdílením triček „v akci“ v naší FB skupině)!

... a ještě úplně na konec: Trička jsme představili novinářům na tiskové konferenci k zahájení výzvy dne 1. října 2021. Ve fotogalerii se k této události několika snímky vracíme. Na první fotce je štáb Výzvy 10 000 kroků a dva ambasadoři – druhá zprava Eliška Martínková a čtvrtý zprava Rostislav Kovář.   


Aktuality
Dejte chůzi šanci a udělejte něco pro své zdraví.

Výzva 10 000 kroků Vám pomůže začít!

Registrovat se

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme