Příběh Radka z Prostějova.

Autor: Jarda
26/05/2021

Jmenuji se Radek a celý život žiji s nadváhou. V roce 2019 jsem vážil 155 kg a začaly zde i mé problémy se zády. V červenci 2020 jsem skončil v nemocnici, protože jsem se nemohl ani pohnout, jakýkoliv pohyb byl utrpení. Má váha byla 176,5 kg.

Na podzim jsem měl poradu s neurochirurgem. Sdělil mi, že operace je možná, ale v tomto stavu bych případnou operaci bych vůbec nemusel přežít. A zde nastal obrovský obrat. Okamžitě jsem přestal pít pivo a změna nastala i v mém jídelníčku. Váha šla o 10 kg dolů. Přestávala mě bolet záda, koncem roku jsem ukončil neschopenku a vrátil se do práce. V půli března jsem začal aktivně chodit. Nyní mám váhu 145 kg a stále pracují na jejím úbytku.

Chození si teď moc užívám. Už se těším na konec směny nebo volný den, až zase někam půjdu. Je to úžasný pocit. Moc děkuji své ženě a dcerám za velkou podporu! Moc se těším, že snad letos budu moci se svou manželkou vyrazit i na Smržický vandr. 50 km je pro mě opravdu další výzva! Držím všem, co jsou v podobné situaci, pěsti. Aby se vrátil i ke svému zdraví tou nejpřirozenější cestou.

Ke stažení

10.000 kroků_Radek_Jedlička.pdf (1.5 MB)
Aktuality

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme