Zúčastněte se Dne zdraví se STOBem a atraktivním programem

Autor: Petra Běnková
20/10/2023

Zveme vás na den plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství a zajímavých přednášek! Nechte si poradit od skutečných odborníků. Přijďte si užít pohodovou sobotu a nabijte se motivací ke zlepšení stravovacích a pohybových návyků či redukci váhy. 

Chutné nutričně výhodné potraviny

Filozofií STOBu je naučit vás, abyste nepodléhali dietám a vytvořili si sami jídelníček z nutričně výhodných potravin, které vám chutnají. A právě takové potraviny budete moci ochutnat a zakoupit si na Dni zdraví.

Ochutnávky prostřídejte s různými druhy pohybových aktivit

Vyzkoušíte širokou škálu pohybových lekcí od aerobiku přes zdravotní cvičení, hormonální jógu, čchi-kung až po tanec.  U stánku STOBu budete mít možnost poradit se o vhodnosti pohybové aktivity právě pro vás, o správném provedení cviků (vhodné zejména pro ty, kteří cvičí online) a můžete si udělat test zdatnosti. Dozvíte se o aktivních dovolených, které pro vás chystá STOB na rok 2024. Nemůžete přijet do Prahy?  Nevadí. Zacvičte si se STOBem online – podrobný program najdete na stránkách.

Odborné poradny

Neřešte své potíže s laiky, ale využijte péče kvalifikovaných specialistů pod jednou střechou. Nechte si změřit složení těla, vyšetřit zrak, glykemii, křečové žíly, kožní znaménka, svalovou sílu jako ukazatele osteoporózy. Poraďte se, jak zvládat kila navíc u dětí či problémy s „nejedlíky“. K dispozici bude i spánková poradna, samovyšetření prsou nebo ukázka dentální hygieny. Dozvíte se, zda vám může pomoci při řešení obezity farmakoterapie. Z naměřených parametrů si spočítáte svůj osobní index zdraví s cílem být každým rokem o stupínek zdravější. Odborníci STOBu vám budou k dispozici celý den. Samozřejmě si budete moci zakoupit i STOBí praktické pomůcky na hubnutí. 

Teorie vs. praxe 

Zveme vás na do praktické přednášky pod vedením zkušených lektorek společnosti STOB a dalších odborníků.

Chcete začít s hubnutím a uspět? Nebo si potřebujete váhové úbytky udržet? Ještě nevíte, co jsou to pohybové svačinky? Jste zvědaví na novinky z výživy? Pomohou vám při hubnutí léky? Jak můžete předcházet problémům s křečovými žilami a hemoroidy? Na programu budou i další zajímavá témata vedená opravdovými odborníky.

Zábava a soutěže o krásné ceny 

Těšte se na módní přehlídku sportovních podprsenek firmy Caresse, novou receptovou inspiraci s ochutnávkou od redaktorek z časopisu Apetit a na soutěže s atraktivními cenami, které vám cestu za zdravým životním stylem zpříjemní.

Zapište si do diáře sobotu 21. října 2023 od 10 hodin v Konferenčním centru City v Praze 4 u Arkád. Hlavním organizátorem akce je společnost STOB, která se dlouhodobě zaměřuje na hubnutí bez diet a striktních omezení. V souladu s touto filozofií tvoří i program celého DNE ZDRAVÍ! Více informací na stránce Dne zdraví.

Aktuality

Generální partneři

Hlavní mediální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři