EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY

25/08/2021


Evropský týden mobility: Zkuste si ujít svých 10.000 kroků

Pravidelný pohyb přispívá velkou měrou ke zdraví, odolnosti a pohodě celého těla a mysli. Vlivem pandemie, sedavým zaměstnáním a častým používáním aut se nám často ani tato magická hranice nedaří překonat a naše těla chřadnou. 

Pojďte si zkusit ujít alespoň 10.000 kroků (cca 7,5 km) denně po celý týden a udělejte něco pro vaše zdraví. A když vás to chytne za srdce, můžete se přihlásit do naší celoměsíční říjnové výzvy. Jdete do toho? Registrujte se zde - soutěžte o zajímavé ceny, nebo se s námi vydejte na virtuální pouť po zajímavých místech napříč republikou. Můžete si také postavit tým a účastnit se spolu s kolegy/rodinou.


Pro soutěživé jsme připravili také odměny:

Zkuste si po dobu Evropského týdne mobility každý den ujít 10 000 kroků! Jak vám to šlo? Podělte se o své zážitky a zkušenosti s ostatními na svém FB/IG profilu, doplňte to fotkou z cest nebo printscreenem záznamu a hlavně nezapomeňte na #desettisickroku a odkaz na profil @10.000 kroků

A pokud se vám nepodaří některý den ujít celých 10.000 kroků, nevadí. Důležité je zúčastnit se a ujít o trochu víc, než jindy. Žádný “důkaz” po vás chtít nebudeme :) 

V pátek 24. září  vylosujeme deset vašich příspěvků, jejichž autoři dostanou odměnu. 

Aktuality

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme