EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY

15/09/2022


Evropský týden mobility (ETM): Zkuste si ujít svých 10.000 kroků

Pravidelný pohyb přispívá velkou měrou ke zdraví, odolnosti a pohodě celého těla a mysli. Vlivem pandemie, sedavým zaměstnáním a častým používáním aut se nám často ani tato magická hranice nedaří překonat a naše těla chřadnou. 

Pojďte si zkusit ujít alespoň 10.000 kroků (cca 7,5 km) denně po celý týden a udělejte něco pro vaše zdraví. A když vás to chytne za srdce, můžete se přihlásit do naší celoměsíční říjnové výzvy. Jdete do toho? 

Jak na to?

Zapisujte si každý den po dobu celého týdne (16.-22.9.2022), kolik kroků jste ušli. Používejte chytré hodinky, krokoměr, nebo aplikaci v telefonu. Zkuste nahradit krátké cesty autem za procházku, nebo vystupte o zastávku dřív. Vaše tělo vám to vrátí! A pokud k večeru ještě nemáte "nachozeno"? Vyražte na krátkou procházku s rodinou, sousedem nebo si veme  sluchátka a pusťte si zajímavý podcast. 

A pokud se vám nepodaří některý den ujít celých 10.000 kroků, nevadí. Důležité je zúčastnit se a ujít o trochu víc, než jindy.


Pro soutěživé jsme připravili také odměny od našich partnerů NABOSO a NALEHKO:

Zkuste si po dobu Evropského týdne mobility každý den ujít 10 000 kroků! Jak vám to šlo? Podělte se o své zážitky a zkušenosti s ostatními na svém FB/IG profilu, doplňte to fotkou z cest nebo printscreenem záznamu a hlavně nezapomeňte označit náš profil @10.000 kroků. To je celé!

Soutěžit můžete celé září (i po skočení ETM). Na začátku října vybereme* výherce :) 

Hrajeme o 1000Kč vouchery od NABOSO a NALEHKO!

*Vybírat budeme ze všech příspěvků na sociálních sítích Facebook a Instagram, které budou v období 16.9.2022 - 30.9.2022 vyobrazovat zážitek z chození (text + obrázek/printscreen) a které budou mít označeny profil @10.000 kroků (https://www.facebook.com/desettisickroku)

Říjnová výzva

Nastavte si vlastní cíl, sbírejte virtuální odznaky výzvy a užívejte si aktivní podzim! Můžete si také postavit tým a účastnit se spolu s kolegy/rodinou.

Registrujte se zde

Aktuality

Generální partner

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Spolupracujeme