Výzva je především vaše VÝZVA

10 000 kroků je magické, ale zároveň velmi diskutované číslo. Jediné, u čeho panuje shoda, jsou pozitivní přínosy pravidelné, a pokud to jde, tak svižné, chůze. Pro někoho je 10 000 kroků brnkačka, pro jiného nedostižný cíl. Pro někoho je výzva 20, 50 a víc kilometrů za den, pro jihého i jediný kilometr může znamenat překonání své hranice. 

Není proto důležité, jestli výkonostní žebříčky vedete nebo je uzavíráte. Důležité je být sám se sebou spokejen. Být lepší nebo minimálně stejně dobrý, jako včera a sledovat své pokroky. 

Tak, jako si na nový rok dáváte svá předsevzetí, stanovte si svou výzvu. Připravili jsme pro vás osm kategorií podle náročnosti. Každá z nich má svého zvířecího představitele a je definována početem kilometrů, který byste denně chtěli ujít. 

Jelikož je pro nás důležitá pravidelnost, je potřeba, abyste stanovenou vzdálenost ušli každý den, ne v průměru za měsíc


Jak si svou výzvu správně stanovit? Podívejte se, kolik toho obyčejně nachodíte a zařaďte se do kategorie, která je o něco vyšší, než je váš běžný denní průměr. Pokud si vyberete nízký cíl, nebude vás výzva bavit. Pokud si vyberete příliš vysoký cíl, budete akorát unavení a frustrovaní z toho, že se vám nedaří plnit. Vybírejte proto s rozvahou a hlavně s ohledem na vaši pohodu :) 

Svou výzvu si vyberte po přihlášení ve správě vašeho účtu.  


Když se vám podaří ve 27 dnech výzvy splnit svou výzvu, získáte virtuální odznak, který se objeví u vašeho jména. 

Jak se vám daří, můžete sledovat na svém vlastním profilu v části tomu věnované. Pokud vás zajímají ostatní, podívejte se do podrobných statistik na portále. 
Generální partneři

Hlavní mediální partner

Hlavní partneři

Mediální partneři